POCAŁUNEK ŚMIERCI

TYTUŁ: Pocałunek Śmierci
ROK PISANIA/ PUBLIKOWANIA: 2015/...
GATUNEK: fantasy

Gdy przyjdzie twoja godzina, sama wejdzie do twego domu, w twe życie, do twego serca
~ B. Dylan

Podczas przechadzki nowojorskimi ulicami w tłumie pospolitych ludzi można ujrzeć nieziemsko piękną, czarnooką dziewczynę. Idealne ciało zamieszkuje śmierć, która pocałunkiem w policzek zakańcza ludzkie istnienia. Bez oporów oddaje się swoim sadystycznym zapędom i zamienia ostatnie chwile na ziemi w prawdziwy koszmar. A kiedy kolejny śmiertelnik marzy już tylko o tym, by jego życie wreszcie dobiegło końca, z idealnych ust rozciągniętych w okrutnym uśmiechu pada pytanie:
"Czy jesteś gotowy na śmierć?"

Pierwsze publikowane przeze mnie opowiadanie (wtedy pisałam jeszcze na onecie jako Other_). W tym roku postanowiłam zacząć publikować je na nowo w mocno "odświeżonej" formie po wprowadzeniu wielu gruntownych poprawek.

1 komentarz:

  1. Napisałaś mi, że "Pocałunek Śmierci" stoi w miejscu i że w najbliższym czasie nic się nie zmieni. Obawiam się, że po dłuższej przerwie możesz zmienić koncepcje całkiem, coś poprawiać lub ja mogę zapomnieć co się działo na początku, dlatego póki zaznaczę to opowiadanie jako zawieszone, a jak je odblokujesz, to daj mi znać i wtedy na pewno wpadnę. Nie zapomnij też mnie poinformować, gdy rozpoczniesz coś nowego :)
    Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń